Hinnakiri

Perefotograaf-Sirje-Sinisoo1

Fotosessioon 2 tundi

  • 60 töödeldud fotot, lisapildi hind 10€
  • Töötlusesse tulevad fotod saad soovi korral ise välja valida
  • Töödeldud failid jõuavad Sinuni 4 nädala jooksul privaatse veebigalerii kaudu
  • Stuudios pildistades lisandub stuudio renditasu

199 €

Portreefotograaf-Sirje-Sinisoo-14

Fotosessioon 1 tund

  • 30 töödeldud fotot
  • Töötlusesse tulevad fotod saad soovi korral ise välja valida
  • Töödeldud failid jõuavad Sinuni 4 nädala jooksul privaatse veebigalerii kaudu
  • Stuudios pildistades lisandub stuudio renditasu

99 €

Fotosessiooni meelespea

Enne fotosesessiooni arutame läbi, millises stiilis pilte Sa soovid ning vastavalt sellele valime pildistamiseks sobiliku asukoha. Koostan meile inspiratsiooniks Pinteresti meeleolukausta, kuhu lisan omalt poolt ideid fotosessiooniks. Juhendan Sind fotosessiooni vältel, et tunneksid end hästi ja turvaliselt.

Riiete valikul soovitan lähtuda eelkõige pildistamise asukohast ning sellest, millist lõpptulemust soovid. Alati sobivad hele-tume kombinatsioonid ja pastelsed toonid. Väldi palun suurte logode ja mustritega riideid, mis tõmbavad tähelepanu endale. Peamine on, et tunneksid end riietes mugavalt. Fotosessioonile sobib pisut tumedam meik kui igapäevaelus kannad. Kui tunned end meigi osas ebakindlalt, soovitaksin enne fotosessiooni lasta teha fotomeik. Enne fotosessiooni pese kiharad, võimalusel võid lasta soengu ka juuksuri juures teha.

Pärast fotosessiooni saadan Sulle nädala jooksul privaatse veebigalerii töötlemata fotodega, kust saad töötlusesse tulevad pildid välja valida. Soovi korral võid valiku tegemise mulle usalduda. Töödeldud pildid jõuavad Sinuni privaatse veebigalerii kaudu 4 nädala jooksul. RAW- ehk digitoorfaile ma välja ei jaga. Fotosessioonil tehtud piltide autoriõigus kuulub mulle. Kokkuleppel Sinuga kasutan pilte oma kodulehel ja promomaterjalides. Palun ära töötle pilte ise edasi ega lisa neile sotsiaalmeedias filtreid. Pildid on mõeldud isiklikuks kasutamiseks, kui soovid neid meedias vm avaldada, küsi minu nõusolekut ja lepime tingimused kokku.